Sni%CC%81mek%20obrazovky%202021-04-14%20

O KEMPU

Brilliant Talent Academy je určen pro všechny florbalisty a florbalistky mládežnického věku od 6 do 15 let. Kemp proběhne ve vybrané sportovní hale v Praze a můžete se těšit na odborníky vybraných témat pro všestranný rozvoj sportovce. Součástí čtyřdenní akce budou přednášky od expertů na témata rozvoje psychologie, stravy ale i fyzioterapie a správné regenerace. 


FLORBAL

Florbalové tréninky budou vedené v duchu stavění od základních dovedností ke komplexnímu intuitivnímu hernímu výkonu. Všechno bude vycházet ze hry a navazovat jedno na druhé. Budeme vše trénovat, zkoušet, opravovat, povídat si o tom, ptát se a odpovídat proč.

Základními kameny budeme stavět na individuálních dovedností jednotlivců, ty základní a tradiční. Budeme se zaměřovat také na takové, které jsou ve hře často využívány, ale v tréninku se na ně zapomíná. Dále budeme rozvíjet techniky v herních situacích, hledat vzorce a možností řešení, včetně chování na hřišti. Ve finální části se na hřišti setkáme se složitými úkoly a výzvami, ve kterých budete moci vybírat z naučených dovedností a používat je ve hře samotné.

TERMÍN

2.ročník Brilliant Talent Academy proběhne v době podzimních prázdnin v termínu od středy 26. do neděle 30.října 2022