Sni%CC%81mek%20obrazovky%202021-04-14%20

O KEMPU

Nový  projekt Brilliant Talent Academy je určen pro všechny florbalisty a florbalistky mládežnického věku od 6 do 15 let. Kemp proběhne ve Sportovní hale ve Kbelích a můžete se těšit na odborníky vybraných témat pro všestranný rozvoj sportovce. Součástí čtyřdenní akce budou přednášky od expertů na témata rozvoje psychologie, stravy ale i fyzioterapie a správné regenerace. 


FLORBAL

Florbalové tréninky budou vedené v duchu stavění od základních dovedností ke komplexnímu intuitivnímu hernímu výkonu. Všechno bude vycházet ze hry a navazovat jedno na druhé. Budeme vše trénovat, zkoušet, opravovat, povídat si o tom, ptát se a odpovídat proč.

Základními kameny budeme stavět na individuálních dovedností jednotlivců, ty základní a tradiční. Budeme se zaměřovat také na takové, které jsou ve hře často využívány, ale v tréninku se na ně zapomíná. Dále budeme rozvíjet techniky v herních situacích, hledat vzorce a možností řešení, včetně chování na hřišti. Ve finální části se na hřišti setkáme se složitými úkoly a výzvami, ve kterých budete moci vybírat z naučených dovedností a používat je ve hře samotné.

TERMÍN

Pokud situace s vládními nařízení dovolí sportovat ve vnitřních prostorech bez omezení, tak kemp uspořádáme v plánovaném termínu od 20. do 23. května 2021. Když to nebude možné, kemp se uspořádá v náhradním termínu, o kterém vás budeme zavčas informovat.